Go to Top

Apie mus

Autotaškas – šiuolaikiškas autoservisas, teikiantis lengvųjų automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas. Siūlome platų paslaugų asortimentą vienoje vietoje. Atliekame einamuosius pakabos, stabdžių, variklių, visus kėbulo remonto darbus. Taip pat: ratų geometrijos nustatymą, kėbulo taškų matavimą, kėbulo lyginimą be dažymo, kėbulo geometrijos atstatymą ant stendo, žibintų poliravimą, žibintų aukščio reguliavimą ir t.t. Didelį dėmesį skiriame atliekamų paslaugų ir klientų aptarnavimo kokybei, laikomės duoto žodžio, gerbiame savo klientų laiką.
Mes siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl visada nemokamai atliekame pilną automobilio patikrą, informuojame apie jo būklę, artėjančius einamus automobilio remonto darbus. Atliktiems darbams ir dalims suteikiame garantiją. Nuolatiniams klientams ir partneriams taikome nuolaidas.
Teikiame gausybę papildomų paslaugų, taupančių Jūsų laiką ir pinigus: pasirūpiname automobilio transportavimu, pristatome automobilį į techninės apžiūros atlikimo vietą, suteikiame pakaitinį automobilį,  ir t.t.

vilnius-zirmunai-p-luksio-g (1)

Autotaškas - visi automobilio priežiūros sprendimai iš vienų rankų !