Go to Top

Antikorozinis padengimas

shutterstock_438498895Mūsų klimato juostoje dregmė, sniegas ir ant kelių barstomi druskų mišiniai skatina automobilio kėbulo koroziją. Smulkūs rūdžių židiniai palaipsniui virsta skylėmis slenksčiuose, dugne arba „rūdžių girliandomis“ ant arkų.

Siekiant apsaugoti automobilio kėbulą gamintojai cinkuoja skardines kėbulo dalis, dengia dugną antikorozinėmis medžiagomis, tačiau dažnai šių apsaugos priemonių užtenka tik garantiniam laikotarpiui ar porai metų po jo.

 

Jei norite  ilgiau apsaugoti automobilį nuo rudijimo rekomenduojame atlikti kompleksinį kėbulo ir ertmių padengimą Dinitrol antikorozinėmis medžiagomis.

antirust3Nuėmus posparnius, dugno apsaugas apatinė kėbulo dalis kruopščiai nuplaunama, paviršius nuriebalinamas ir padengiamas papildomis apsauginėmis priemonėmis. Durų, slenksčių ir kitų uždarų dalių ertmės taip pat išpurškiamos konservuojančiomis medžiagomis.

Dažnai klientai į kovą su koroziją įsitraukia tik tada, kai rūdys prasiskverbia pro dažų sluoksnį į įšorę ir gadina estetinį automobilio vaizdą. Dėja, tuomet jau tenka pažeistas vietas šveisti, virinti ir tik tuomet apdirbti apsauginėmis medžiagomis.

Ir nors visiškai sustabdyti kėbulo korozijos neįmanoma, profilaktinis antikorozinis padengimas gali stipriai šį procesą pristabdyti.

Priklausomai nuo automobilio dyžio ir nuįmamų dalių kiekio, šiai paslaugai atlikti automobilį tenka palikti servise 2-3 darbo dienoms. Kaina įskaitant medžiagas nuo 200 Eur.

Norėdami sužinoti tikslią antikorozinio padengimo kainą savo automobiliui ir užsiregistruoti iš anksto, užpildykite kainos užklausą, skambinkite telefonu.: +37066600009, rašykitė el. p. luksio@autotaskas.lt arba užpildykite užklausą:

Nuolatiniams klientams užtenka nurodyti tik automobilio valstybinį numerį.

Kliento duomenys:

Vardas (privaloma)

Elektroninio pašto adresas (privaloma)

Telefono numeris

Automobilio duomenys:

Valstybinis numeris (nuolatiniams klientams)

Markė/modelis

Pagaminimo/pirmosios registracijos metai

Kėbulo numeris (VIN)

Darbinis tūris (cm3)

Galia (KW)

Kuro tipas

Kėbulo tipas

Jus dominančios remonto paslaugos,dalys:

 

GRĮŽTI Į PASLAUGŲ SĄRAŠĄ